Przejdź do treści

Ograniczenie Odpowiedzialności

Publikacje w blogu s2g.pl przygotowywane są przez ich autorów z najwyższą starannością, jednak niektóre informacje podawane są w formie skróconej. W związku z tym publikacje mają charakter poglądowy, a zawarte w nich informacje nie powinny zastąpić szczegółowej analizy zagadnienia.

Ani Administrator serwisu internetowego s2g.pl ani autorzy poszczególnych tekstów (dalej: „Autorzy”) nie odpowiadają za treść bloga, ani poszczególnych wpisów w zakresie, w jakim podmioty trzecie mogłyby doznać szkody majątkowej lub niemajątkowej, podejmując (lub nie podejmując) jakiekolwiek czynności na podstawie treści zamieszczonych na blogu. Treść bloga nie stanowi opinii prawnej ani jakiejkolwiek porady prawnej i nie może być podstawą do podjęcia jakiejkolwiek decyzji biznesowej. Treść bloga nie stanowi informacji o stanie obowiązującego prawa. Treść bloga stanowi wyłącznie odzwierciedlenie poglądów Autorów i nie stanowi oficjalnego stanowiska SAFETY2gether Usługi Doradcze Patrycja Żarska-Cynk w jakiejkolwiek sprawie. Autorzy zastrzegają prawo do zmiany tekstów oraz poglądów wyrażonych na blogu, w szczególności w przypadku zmiany prawa lub praktyki orzeczniczej sądów i organów administracji.

Jeżeli są Państwo zainteresowani dokładniejszym omówieniem niektórych kwestii tu poruszonych, zachęcamy do kontaktu i nawiązania współpracy. Wszelkie uwagi i sugestie proszę kierować bezpośrednio na mój adres e-mail patrycja.zarska-cynk@s2g.pl